reklama 11C

reklama

Předposlední soutěž finále GCT Dauhá vyhrála Hough

 14.11.2015 13:51 | AUTOR

Sobota 14. listopadu je posledním dnem finálového mítinku okruhu Longines Global Champions Tour v katarském Dauhá. Před samotnou Grand Prix měli jezdci možnost s druhými koňmi startovat v soutěži do 150 cm. Vyhrála ji Američanka Lauren Hough.

reklama 12C

 

Soutěž, která odstartovala v 12.30 SEČ měla na seznamu účastníků čtyřicet dvojic, čtyři z nich nakonec do parkuru nenastoupily. Českou republiku reprezentovali Ondřej Zvára a klisna Carmen Arcus, kteří se výborně uvedli do závodu o dva dny dříve. V sobotu však chybovali smolně hned na prvním skoku, a po dalších chybách pokračování v soutěži vzdali. 
 
Vítězkou se stala Američanka Lauren Hough na Roaylty des Isles, která předvedla bezchybný výkon v čase 54,82 sekund. Druhý dojel německý jezdec Hans-Dieter Dreher s Colore, jehož dělilo od Američanky zhruba 40 setin sekundy. Třetí místo bral Simone Delestre s Chessalem (FRA), který většinu soutěže vedl. 
 
Longines Global Champions Tour se chýlí ke konci. Jezdce a koně čeká v sobotu 14. listopadu už jen poslední nejvíce očekávaná soutěž – Grand Prix Dauhá, ve které se bude rozhodovat nejen o jejím vítězi, ale také o šampionovi celého okruhu pro rok 2015.
 
Sledovat jí můžete od 15.15 SEČ živě online ZDE
 
Výsledky najdete TADY


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace