Papoušek dokončil GP při CSI Jakubowice s chybou

Ve zlatém hřebu CSI v polských Jakubowicích se v neděli 23. července představili dva čeští reprezentanti. Grand Prix na překážkách vysokých 160 cm se více vydařilo Kamilovi Papouškovi, který v sedle Flyinga dokončil druhé kolo s chybou…
23.07.2017 20:03  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

ilustrační foto: Lukáš Klingora

Do Grand Prix při CSI3* s výškou překážek 160 cm se představilo více jak čtyřicet dvojic, z nichž dvě dvojice startovaly v barvách České republiky. Více se zde dařilo Kamilovi Papouškovi, který v sedle Flyinga absolvoval první kolo čistě. Čtyři trestné body, které dvojice počítala v druhém kole, znamenaly osmou příčku výsledkové listiny.

Ondřej Zvára ve stejné soutěži sedlal Cento Lana. Jeho účast ale skončila už v prvním kole, kde inkasoval jedenáct trestných bodů. Český reprezentant byl úspěšný se svým druhým koněm. V sedle Chacollana se totiž prosadil na parkuru vysokém 140 cm při CSI3* a vybojoval páté místo.