Olomoucká GP Jana Kutěje 2015 pro Janu Francovou

Tradiční Grand Prix Jana Kutěje, kterou pořádá Equine Sport Center Olomouc, se letos konala ve dnech 9. – 11. října a nabídla startujícím řadu soutěží, které vrcholily v neděli nejvyšší kategorií Grand Prix s překážkami do 140 cm.
11.10.2015 17:29  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Vítězkou GP Jana Kutěje nejvyšší kategorie se stala Jana Francová. Foto: screen EquiTV

Grand Prix byla vypsaná s finále pro deset nejlepších dvojic základního kola. Nakonec se nikomu nepodařilo porazit dvojici Jana Francová a Nourejev N Z, která dokončila obě části bezchybně, a s nejrychlejším finálovým časem se radovala z vítězství. Druhý dojel Ladislav Vachutka na Taktice-H také s dvěma nulami, ale téměř dvě sekundy pomaleji než Jana Francová. Třetí místo brala Babora Vojtková s Calupem.

O stupeň nižší soutěž dopřála úspěch slovenskému jezdci Igoru Šulkovi. S Gitanem v ní vyhrál, a s Wavo Lampardem si dojel pro třetí místo. Na druhou příčku se vklínil Marek Klus s La Carelou.