Kamil Papoušek vyhrál Grand Prix Jana Kutěje 2017

Vítězem Grand Prix Jana Kutěje 2017 se stal na olomouckém kolbišti Equine Sport Centra Kamil Papoušek s Centisimem, který předstihl ve finálovém parkuru o půl sekundy Václava Nágra s D.Amelusinou R 22. Ten je tak pomyslně druhým vítězem…
08.10.2017 17:52  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Foto Jan Andrash

Václav Nágr totiž před olomouckými závody vedl soutěž Czech Equestrian Teamu určenou jezdcům kategorie U25, a tak první cenu, kterou je možnost startu při závodech CSI1*/2* v rámci Global Champions Tour 2018, nemůže dostat nikdo jiný.

K radosti domácích se na třetím místě v Grand Prix Jana Kutěje na úrovni 140 centimetrů stal Radovan Cibere v sedle koně Lyonel D. Čtvrtý byl opět Kamil Papoušek, a to s Datasys Corcovadem. Nebýt jedné chyby ve finále, byl by s ním druhý.

Kamil Papoušek slavil již v nižší kategorii do 130 centimetrů, kterou vyhrál s Flying. Vítězkou nejnižší úrovně Grand Prix Jana Kutěje je Lenka Vachutková s Dárkem.

Podrobné výsledkové listiny najdete v příslušném záznamu závodů – viz odkaz níže…