Jiří Nesvačil si v Altenfeldenu udržel třetí místo

V neděli 17. června zakončil svou účast na mezinárodních závodech CAI3* Jiří Nesvačil starší, který jako jediný z české ekipy startoval v soutěži čtyřspřeží. Český reprezentant si dokázal i po parkuru udržet třetí příčku…
17.06.2018 19:38  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Jako jediný startoval v barvách České republiky v soutěži čtyřspřeží při CAI3* Jiří Nesvačil starší, který po sobotním maratonu obsadil průběžnou třetí příčku. Tu si dokázal český reprezentant udržet i po nedělním parkuru, kde inkasoval 16,40 trestných bodů. Pro bronz si tak české čtyřspřeží dojelo s celkovým počtem 234,26 trestných bodů.

V další soutěži při CAI3* se nejvíce dařilo dvojspřeží Jana Nesvačila, které si s výsledkem 188,78 trestných bodů dojelo pro konečné dvanácté místo. Patnáctou příčku pak zajistilo jednospřeží rovněž při CAI3* Jana Exnara, které dokončilo se 158,32 trestnými body.