Hatla ve Whitington Manor nejrychlejší v crossu

Skvělou formu předvedl Jaroslav Hatla na anglických národních závodech stupně obtížnosti CNC3* ve Whitington Manor poslední dubnový víkend. Dvoudenní závody probíhaly od stupně CNC1* do stupně CNC3* a byly jako vždy velmi početně obsazené...
30.04.2013 10:58  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Sešlo se tam na 800 startujících. S Westwinds Diego vybojoval Jaroslav Hatla v konkurenci 53 mezinárodních startujících v sekci L 1. místo a Second Supreme v sekci M, kde stálo na startu 52 dvojic konečné 5. místo

Jaroslav Hatla s oběma koňmi zanechal za sebou ve Whitington Manor mezinárodní zvučná jména a Českou republiku si díky němu začínají pamatovat i všestranné legendy. Ilustrační foto archiv jezdce

Výkon českého reprezentanta ocenili komentátoři těchto závodů poté, co během crossové zkoušky dojížděl jednoho z nejlepších závodníků všech dob Marka Todda, který startoval do závodu dvě minuty před ním. Do cíle dojel 30 metrů za ním s nejrychlejším časem ze všech soutěžících

Senzační předvedení koně bylo komentováno z reproduktorů nad celým závodištěm ještě několikrát, protože zhruba pět jezdců mělo šanci dvojici v crossové zkoušce po bodovém hodnocení z drezury a parkuru předstihnout. Jaroslav Hatla s oběma koňmi zanechal za sebou mezinárodní zvučná jména a Českou republiku si díky němu začínají pamatovat i všestranné legendy.