ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Grand Prix v Hong Kongu pro Christiana Ahlmanna

 12.02.2017 20:13 | AUTOR

Christian Ahlmann se stal vítězem nedělní Grand Prix, která se konala v Hong Kongu při Longines Masters. Dne 12. února v této zkoušce sedlal koně Caribis. Německou dobrou formu pak potvrdil druhým místem jeho krajan Ludger Beerbaum…

reklama 12A

V Hong Kongu se konala závěrečná skoková soutěž, kterou byla samotná Grand Prix. Do druhého kola se dostalo celkem 12 nejlepších jezdců. Vedle bezchybných to byli dva jezdcijedním bodem za čas a nejrychlejšíjednou chybou, Roger Yves BostFrancie. Závodilo se na parkuru 160 centimetrů vysokém.

O první příčky však svedli boj bezchybní, neboť pět jezdců si udrželo nulu na kontě po obou kolech. Elitní trio bylo složeno z reprezentantů německy mluvících zemí – první totiž skončil Christian Ahlmann s koněm Caribis Z před Ludgerem Beerbaumem s koněm Casello a rakouským jezdcem Maxem Kühnerem s Cornet Kaluou.

Zatímco mezi první a druhou příčkou byl rozdíl v dosaženém času kolem půl vteřiny, o druhém a třetím místě rozhodovaly již jen necelé tři desetiny. Čtvrtý skončil John Whitaker s Ornellaiou, který za Rakušanem zaostal pouhé dvě setiny sekundy. Pátým bezchybným po obou kolech byl  Ital Lorenzo de Luca s koněm Halifax van het Kluizebos.

Kompletní výsledky naleznete ZDE.  reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace