Gössl vybojoval na CAI Drebkau dekorovanou pozici

Na mezinárodních závodech Světového poháru CAI3* v Drebkau se jezdci představili v neděli 19. června v závěrečném parkuru. Nejlepší výsledek si ze závodů odváží Martin Gössl, který v dvojspřeží získal pěkné desáté, ještě dekorované, místo…
19.06.2016 22:19  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto archiv Jezdci.cz

Martin Gössl se výrazně posunulprůběžné výsledkové listině po vydařeném sobotním maratonu a dobrý výkon potvrdil i v neděli. Na parkuru sice nedokončil bez trestných bodů, šestibodová penalizace mu však přesto stačila na pěkné desáté místo. S koňmi Pluto Peppolina, Poker 85 a Pluto Aquila 1 nasbíral celkem 149,65 trestných bodů. To v součtu znamenalo ztrátu 13,8 bodu na vítěze.

soutěži čtyřspřeží se nakonec nejlépe umístil Radek Nesvačil. Ten se svojí čtyřkou obsadil po nedělním osmém místě na parkuru konečnou 12. pozici. Na konto získal 194,31 trestných bodů. Jen o jednu příčku níže skončil Jiří Nesvačil, kterýneděli předvedl třináctý nejlepší výsledekparkuru.

Josef Hrouda kategorii čtyřspřeží, stejně jako Markéta Jelínkovájednospřeží, nedokončil.