GP Freestyle při CDI-W v Londýně pro Carla Hestera

Druhou soutěž v rámci drezurního Světového poháru, který se koná při Olympia Horse Show v Londýně, vyhrál stejně jako úvodní Grand Prix, britský jezdec Carl Hester v sedle Nip Tucka. Za výkon v GP Freestyle dostal bezmála 85,000 %.
15.12.2016 10:49  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Dvě druhá místa zaznamenala v Londýně při CDI-W dvojice Hans Peter Minderhoud a Glock´s Flirt. Foto: FEI

Ve středu 14. prosince se v londýnské Olympii jela druhá soutěž závodů Světového poháru v drezuře, což je tradičně Grand Prix Freestyle.

Pořadí na předních příčkách se oproti úvodní Grand Prix nezměnilo. Nejlepší výkon podal Carl Hester v sedle Nip Tucka. Ten byl ohodnocen známkou 84,669 %.

Druhé místo obsadil vítěz finále SP 2015/2016 Hans Peter Minderhoud na Glock´s Flirt (NED) a třetí příčku získal další nizozemský jezdec Edward Gal s Glock´s Voice. Také oba Nizozemci byli hodnoceni přes 80 %.