Hester a Nip Tuck vítězi první úlohy SP v Londýně

V úterý 13. prosince se v Londýně jela první úloha dalšího kola drezurního Světového poháru. Tradičně byla vypsaná jako Grand Prix, a přemožitele v ní podle očekávání nenašel dvojnásobný olympijský medailista Carl Hester na Nip Tuck.
14.12.2016 14:52  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Carl Hester a Nip Tuck při WEG 2014 v Caen. Foto: FEI / Arndt Bronkhorst

Ve dnech 13. a 14. prosince se v Londýně odehrává další závod série Světového poháru v drezuře. Podle seznamu účastníků by se mezi favority měli pasovat hlavně domácí Carl Hester s Nip Tuckem. Ti byli jako dvojice členy stříbrného britského týmu na OH v Riu

Vysoko by se měl ve výsledcích pohybovat i vítěz posledního finále Hans Peter Minderhoud (NED) či jeho krajan Edward Gal.

V první úloze se tyto předpoklady potvrdily. Grand Prix vyhrál Carl Hester s Nip Tuckem. Jejich výkon byl ohodnocen známkou 77,540 %. Druhé místo obsadil Hans Peter Minderhoud na Glock´s Flirt (76,300 %) a třetí skončil Edward Gal na Glock´s Voice.

Ve středu 14. prosince je od 19.30 hodin místního času na programu Grand Prix Freestyle.