Fabrizio Sigismondi vítězem nebanické Grand Prix

Nebanice u Chebu hostily o víkend 3. a 4. října drezurní závody, jejichž program v neděli vrcholil úlohou nejvyšší úrovně tedy Grand Prix. Nejen v ní, ale další těžké úloze IM-II první den závodů nenašel přemožitele Fabrizio Sigismondi.
04.10.2015 19:31  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Fabrizio Sigismondi a Trevis Jospo vyhráli GP v Nebanicích. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Fabrizio Sigismondi sedlal pro velkou rundu Trevise Jospo. V sobotu vyhrál úlohu Intermediate II se známkou 67,763 %. Druhé místo získala německá dvojice Henning Lehrmann s Fromidable, třetí příčku vybojovala Adéla Neumannová na Ediem 1.

V neděli se pak konala soutěž s úlohou nejvyšší obtížnosti Grand Prix. Pro výhru si dojel opět Fabrizio Sigismondi s Trevisem, před Henningem Lehrmannem, který obsadil druhé i třetí místo s Sambucou respektive Formidablem, takzvaně bramborová pozice pak připadla Adéle Neumannové a Ediemu

Výsledky ze všech soutěží najdete v záznamu závodů – viz. odkaz níže.