Dufour vítězkou GP Freestyle při SP v Herningu

V Herningu se závodilo v rámci drezurního Světového poháru také v neděli 22. října. Ani v náročné úloze Grand Prix Freestyle nenašla přemožitele dánská reprezentantka Cathrine Dufour, která zde zvítězila v sedle Atterupgaards Cassidy…
22.10.2017 18:55  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Zahajovací kvalifikační kolo Světového poháru v drezuře ovládla v Herningu  dánská reprezentantka Cathrine Dufour. Ta si totiž dojela pro vítězství jak v rámci sobotní úlohy, tak i v té nedělní.

V čtrnáctičlenném startovním poli soutěže Grand Prix Freestyle zvítězila Cathrin Dufour v sedle valacha Atterupgaards Cassidy, v sedle kterého byla ohodnocena na 85.945 %.

Stříbrnou příčku obsadila německá reprezentantka Isabell Werth, která získala spolu s Donem Hohnson Frh 83.755 %. Trojlístek na stupních vítězů pak obsadil švédský jezdec Patrik Kittel, kterého jsme mohli vidět na letošních mezinárodních závodech CDI v Brně. Ten byl spolu s Delaunay Old ohodnocen na 81.095 %.