Drezurní SP v ´s-Hertogenbosch pro Minderhouda

Během sobotního dne se v ´s-Hertogenbosch konalo vedle dalších soutěží také drezurní kolo Světového poháru. V úloze Grand Prix Freestyle si dne 12. března dojel pro vítězství poslední startující, Hans Peter Minderhoud s koněm Glock´s Flirt…
12.03.2016 17:12  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Na startu soutěže Světového poháru, Grand Prix Freestyle, se sešlo celkem 14 účastníků. Pro vítězství si nakonec dojel poslední startující. Hans Peter Minderhoud sedlající koně Glock´s Flirt dosáhl na hodnocení 81,775 %. To bylo o více jak 1 % lepší skóre, než které měl do doby vedoucí  Diederik van Silfhoutkoněm Arlando N.O.P. (80,150 %). Oba jezdci závodí za Nizozemí.

Pro třetí místo si dojela španělská dvojice Beatriz Ferrer-Salat a Belgado, a to s výsledkem 79,325 %.

Zároveň tento trojlístek potvrdil svoji dobrou formu z pátečního dne. Tehdy se při úloze Grand Prix totiž radoval z vítězství opět Hans Peter Minderhoud a Glock´s Flirt. Jeho dva nejbližší soupeři si prohodili své umístění ze soboty.