Chudyba v závěru CSI Offenburg chyboval

Během nedělního dne 14. února se představil slovenský reprezentant Bronislav Chudyba pouze během závěrečné soutěže, kterou byla Grand Prix. V této hlavní soutěži se mu však nepodařilo probojovat do rozeskakování a dvakrát chyboval…
14.02.2016 19:18  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto archiv Jezdci.cz

Bronislav Chudyba se představilzávěrečné nedělní Grand Prix s koněm Extasy III. Jednalo se o soutěž 155 centimetrů vysokou. Dveře rozeskakování mu však zůstaly uzavřeny, neboťzákladním kole nasbírala tato dvojice 8 trestných bodů. To bohužel na lepší umístění než v druhé polovině výsledkové listiny nestačilo. Celkem odstartovala necelá padesátka jezdců.

Do rozeskakování se probojovala třináctka startujících a pro vítězství si nakonec dojel Daniel Deusser a Toulago. Tato soutěž byla kvalitně obsazena, o čemž svědčí i další jména umístěných. Do elitní trojice se dostal ještě Johannes Ehning (Salvador V) a Janika Sprunger (Uptown Boy).