Česká vytrvalost úspěšná na závodech na Slovensku

Plavecké Podhradie na Slovensku hostilo ve dnech 7. – 9. dubna mezinárodní i národní vytrvalecké závody, kterých se účastnila i česká ekipa. Připraveny byly tratě pro několik výkonnostních kategorií. Naši jezdci získali dvě první a jedno druhé místo!
10.04.2017 10:59  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Čeští jezdci při vytrvaleckém mítinku v Plaveckém Podhradí nastoupili do národních soutěží. Kateřina Kyselá si v sedle Car Cedara dojela pro vítězství v CEN na 60 km. Její průměrná rychlost měla hodnotu 16,081 km / hod a na zdolání trasy jí stačily 3 hodiny 43 minut a 52 sekundy.

O dvacet kilometrů delší soutěž absolvovaly tři české dvojice. První místo obsadil Petr Jadlovský s Rachel, který dojel do cíle za 4 hodiny 46 minut a 10 sekund a jel průměrnou rychlostí 16,773 km / hod. Druhá dokončila Tereza Kopecká na Victor Destourelles s časem 5 hodin 2 minuty a 46 sekund. Zuzana Doubková s Rijad Ibn Ramira dokončila na 5. příčce.