Aleš Opatrný druhý v Grand Prix při CSI Cervia

Vrcholem druhého závodního týdnu skokových závodů CSI v italské Cervii byla v neděli 25. března soutěž Grand Prix. Na překážkách vysokých 145 cm nechyboval v českých barvách Aleš Opatrný, který si v sedle VDL Fakira dojel pro skvělou druhou příčku…
25.03.2018 15:50  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Více jak čtyřicet dvojic nastoupilo do Grand Prix při CSI2* v italské Cervii. Z českých dvojic se nejvíce dařilo Alešovi Opatrnému, který v sedle VDL Fakira absolvoval první kolo bez zatížení trestných bodu a stejný výsledek dokázal zopakovat i v druhém kole. Nakonec si česká dvojice v této náročné zkoušce dojela pro skvělou stříbrnou příčku.

Vítězství v rámci nedělního programu připsala pro českou vlajku Sára Vingrálková. Česká reprezentantka v sedle koně Kas-Sini DC dojela bezchybně základní kolo i rozeskakování v soutěži s výškou překážek 130 cm při CSI2*.