reklama 11D


GCL v Madridu vyhráli London Knights. Prague Lions závod nedokončili

 18.05.2019 19:01 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Páté kolo série Global Champions League v Madridu absolvovaly bez penalizace tři týmy. S rozdílem necelé sekundy zvítězili London Knights před New York Empire. Třetí jsou Madrid in Motion. Prague Lions po pádu Anny Kellnerové soutěž nedokončili.

reklama 12C

 
Hned šest celků nastupovalo do sobotní druhé části soutěže Global Champons League v Madridu s čistým kontem. Třem se podařilo nulu na bodovém kontě udržet, a tak o konečném pořadí rozhodly součty časů sobotních výsledků. 
 
Celkem 135,74 sekundy zapisovali Londýnští rytíři – Martin Fuchs s Chaplinem a Ben Maher na valachovi Explosion W. Jen o devět desetin sekundy pomalejší byli New York Empire, které reprezentovali Spencer Smith na dvanáctiletém valachovi Theodore Manciais a Scott Brash s desetiletým Hello Jeffersonem. Deset sekund pak ztráceli Madrid in Motion zastoupení Ericem van der Vleutenem na třináctileté klisně Wunschkind a Maikel van der Vleuten na jedenáctileté Daně Blue. 
 
Družstvo Prague Lions bohužel závod nedokončilo. Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can Old postihl na parkuru pád, který znamenal vyloučení. Její týmový kolega Marc Houtzager s dvanáctiletým valachem Sterrehof´s Calimero odstartoval alespoň v rámci kvalifikace do Grand Prix, do níž díky čistému výkonu postoupil.
 

Kompletní výsledky soutěže najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto Stefano Grasso / GCL a David Horváth / CETreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE