reklama 11A


Přečtěte si květnový Jezdecký zpravodaj 2018

 22.05.2018 13:47 | AUTOR

ikonka

Květnové číslo Jezdeckého zpravodaje 2018 – bulletinu o koních a jezdectví – je ZDARMA na webu ke stažení, k vytištění, čtení, sdílení či k dalšímu šíření! Opět v něm najdete vše podstatné, co se za uplynulý měsíc v jezdeckém sportu odehrálo…

reklama 12D

Úvodní článek je věnovaný úspěchům české reprezentace na CSIOchJY ve Zduchovicích. Tam se totiž týmu dětí i juniorů podařilo zvítězit v Pohárech národů. 

Další triumf si připsal také Jiří Nesvačil junior při Rudolfově poháru, kam zavítáme v dalším příspěvku úvodní strany. Nezapomněli jsme také na domácí seriály: Český skokový pohár a Zlatou podkovu.

Pokračuje Global Champions. Za účasti Pražských lvů se odehrály mítinky v Šanghaji, Madridu a Hamburku. Rozběhly se také parkurové Poháry národů. Zapojilo se také české družstvo, které svůj první letošní Nations Cup absolvovalo v Linci. Úspěšný výjezd do Budapešti má za sebou voltižní reprezentace, té se také věnujeme v jednom z článků. 

V rubrice „Krátce“ jsme se pokusili z bohaté nadílky pěkných výkonů českých jezdců na mezinárodních závodech vybrat to nejzajímavější.

Opět je vše shrnuto na dvou stranách Jezdeckého zpravodaje. Číslo 05-06 vychází 22. května, tak si jej nenechte ujít.
 
Klikněte na www.jezdeckyzpravodaj.cz a přečtěte si zmiňované aktuální vydání!reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE