CSIO Schweiz St. Gallen 2016 aktuálně a přehledně

Od středy 1. do neděle 5. června 2016 bedlivě sledujeme účast českého národního týmu na závodech CSIO5* ve švýcarském St. Gallen. Nejdůležitějším dnem je pátek 3. června, kdy je na programu Pohár národů. Sledujte s námi vše minutu po minutě!...
05.06.2016 05:20  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Na této stránce najdete přehledně všechny informace k tomto mimořádně významnému mítinku pro český parkurový tým.

On-line přenos (Pohár národů poběží jen na FEI TV)

11.30 hod. Competition No 5 (150 cm) Table A CHF 15000
14.30 hod. Competition No 6 (160 cm) FURUSIYYA FEI Nations CupTM LR EURO 200’000

3. 6. 18.43 hod.
Pohár národů v St. Gallen 2016 pro Irsko - FOTOGALERIE A DALŠÍ INFORMACE ZDE!

3. 6. 17.20 hod.:
Česká republika nakonec obsadila poslední 8. místo s 38 trestnými body. Na předposlední Belgii ztrácela 10 bodů. Vítězství vybojovali Irové, kterým po vyškrtnutí nejhorších výsledků zůstalo na kontě jen 8 trestných bodů. USA, Švédsko, Francie a Německo mají shodně po 12 trestných bodech. Šesté je s 20 body domácí Švýcarsko

3. 6. 16.59 hod.:
Zuzana Zelinková a Caleri II druhé kolo dokončili podstatně lépeudělali jen jednu chybu a připočítali si navíc trestný bod za čas. Čtyřbodový výkon zopakovala Anna Kellnerová s Classic a dokázala tak, že mají výbornou formu! Emma Augier de Moussac s Charly Brownem inkasovali 9 trestných bodů. Posledním účastníkem byl Aleš Opatrný s Acovarem. Ten ovšem pokračování vzdal, jelikož po třech chybách by se jeho výsledek stejně škrtal. Český tým si tak odváží z Poháru národů v St. Gallen v součtu 38 trestných bodů.

3. 6. 16.00 hod.:

3. 6. 15.50 hod.:
Do druhého kola Češi vstupují z poslední pozice. O 4 body ménětzn. 16 trestných bodů Belgie. S 12 body pokračuje Francie a Švédsko, osmičku na svém kontě mají USA, Irsko a Švýcarsko. Nejlépe je na tom Německo se 4 trestnými body.

3. 6. 15.30 hod.:
Aleš Opatrný s Acovarem dokončil s 16 trestnými body, což znamená, že právě jeho výsledek z 1. kola se bude škrtat a Česká republika po 1. kole 20 trestných bodůPrvní chyba přišla hned na dvojce. Mj. chyboval i na předposledním skoku, stejně jako Zuzana a Emma.

3. 6. 15.19 hod.:
Emma Augier de Moussac a Charly Brown inkasovali v 1. kole stejně jako Zuzana Zelinková s Calerim II 8 trestných bodů za dvě chyby. Český tým tak bude mít minimálně 12 trestných bodů. Jedna osmička by se mohla škrtnout a k druhé se připočtou 4 body Anny Kellnerové s Classic, která byla v první části soutěže nejlepší ze tří žen v našem týmu. Finišmanem bude Aleš Oparný s Acovarem.

3. 6. 15.15 hod.:
Po druhých jezdcích si po vyškrtnutí horšího výsledku drží nulu USA, Irsko a Švédsko. Čtyři body mají Česká republika, Belgie, Francie, Německo a Švýcarsko.

3. 6. 14.57 hod.:
Anna Kellnerová s Classic dokončila skvěle s pouhými 4 trestnými body za chybu ve dvojkombinaci (A), a to znamená, že 8 trestných bodů Zuzany Zelinkové a Caleriho by se mohlo škrtat, pokud nikdo z dalších českých jezdců neinkasuje více.

3. 6. 14.55 hod.:
USA a Švédsko má po prvních jezdcích nulu na bodovém kontě. Belgie, Irsko, Francie a Německo inkasovali 4 trestné body, stejně jako domácí Švýcarsko, které první kolo uzavřelo. Musejí tak doufat, že právě tyto 4 trestné body se jim budou škrtat. Česká republika má 8 trestných bodů.

3. 6. 14.33 hod.:
Zuzana Zelinková a Caleri II mají 1. kolo Poháru národů za sebou s 8 trestnými body (kolmák po vodě a předposlení oxer). Nastupovali úplně jako první...

3. 6. 14.10 hod.:
Český tým nám exkluzivně zapózoval při prohlídce parkuru Poháru národů. DRŽÍME PALCE!

3. 6. 13.06 hod.:
Poslední soutěží před pátečním Pohárem národů v St. Gallen byl parkur s výškou překážek do 150 centimetrů na čas. Čistých výkonů diváci neviděli mnoho. Pouze čtyři dvojice dokončily s nulou, jedna s jedním trestným bodem za čas. A co čeští jezdci?... ČLÁNEK A FOTOGALERII NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM

3. 6. 10.59 hod.:
První soutěží pátečního programu mezinárodních závodů v St. Gallen byl parkur do 140 cm, v němž jsme mohli držet palce i českým jezdcům. Nejvíce se dařilo Emmě Augier de Moussac s Divou, která jako jediná z našich dokončila čistě a skončila dvanáctá. ČLÁNEK A FOTOGALERII NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM

3. 6. 9.30 hod.:

2. 6. 20.45 hod.:

2. 6. 19.45 hod.:
Nejlepší výkon nakonec podal Ondřej Zvára, když s Carmen Arcus dokončil s 5 trestnými body na kontě. Jednalo se o jediný jednociferný výsledek české výpravy v této soutěži. Dalším dvojicím se totiž příliš nedařilo. Výsledek Ondřeje Zváry s Carmen Arcus stačil ještě na 20. pozici ve výsledkové listině. Rozeskakování se účastnila pouhá pětka jezdců, což není v této kvalitní společnosti zcela obvyklé.

2. 6. 17.25 hod.:
Také Zuzana Zelinková s Calerim II (stejně jako Emma) dokončila parkur do 150 cm s 10 trestnými body. Jejich čas byl 71,87 sec.

2. 6. 17.05 hod.:
Emma Augier de Moussac a Kanonja mají za sebou soutěž č. 3 do 150 centimetrů s 10 trestnými body a časem 69,51 sec.

2. 6. 16.20 hod.:
Anna Kellnerová dokončila s Classic se 4 trestnými body v čase 44,23 sekundy a umístila se na 27. místě před Emmou Augier de Moussac s Charly Brownem.

2. 6. 15.32 hod.:
Zuzana Zelinková s Filicitou dokončila úvodní fázi soutěže č. 2 s 12 trestnými body.

2. 6. 14.55 hod.:
Emma Augier de Moussac s Charly Brownem dokončili parkur soutěže č. 2 do 145 cm se 4 trestnými body v čase 44,27 sec. Aleš Opatrný měl do stejné soutěže nastoupit s Acovarem, ale nakonec se rozhodl nestartovat, jelikož povrch není zcela ideální, a pošetřit Acovara před pátečním Pohárem národů.

2. 6. 13.40 hod.:
Nejlépe z našich se v první soutěži mezinárodních závodů v St. Gallen umístil Aleš Opatrný s Quintou. Vybojoval s ní krásnou 5. příčku.

2. 6. 13.32 hod.:
Také Zuzana Zelinková a Kleiner Lord mají za sebou zahajovací soutěž. Dokončili ji se 4 trestnými body a časem 74,90 sec.

2. 6. 13.09 hod.:
Výborně se dařilo jak Emmě Augier de Moussac s Divou, tak Alešovi Opatrnému s Quintou. Oba dva dokončili zahajovací soutěž bez penalizace. Emma v čase 66,00 sekundy, Aleš projel cílem v čase 61,54 sekundy.

2. 6. 12.32 hod.:
Anna Kellnerová bohužel s Atessou B L H úvodní soutěž nedokončila pro pád.

2. 6. 12.15 hod.:
Ondře Zvára s Quimerem-M dokončil svoji úvodní soutěž s výškou překážek do 140 centimetrů s 8 trestnými body v čase 70,93 sekundy.

2. 6. 9.30 hod.:
V St. Gallen se již závodí. Před pár okamžiky skončila první soutěž. Výsledky můžete sledovat ZDE. On-line přenos naladíte TADY