reklama 11C

Vášáryová čtvrtá v CDIY v Cáchách. Neskutečné, chválí ji trenérka

ikonka

Johana Vášáryová zaznamenala další velký úspěch. Při CDI v Cáchách startuje s ryzákem Silky Moves v kategorii mladých jezdců, ačkoliv neoslavila ještě ani šestnácté narozeniny. V páteční úloze se v silné konkurenci blýskla čtvrtým místem.
02.12.2023 08:55  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12D

 

Česká dvojice dostala za výkon CDIY individuální úloze, která se jela v pátek 1. prosince, známku 69,363 procenta. Od třetího místa ji dělily dvě desetiny procenta. Vítězka Emma Caecilia Linert na hřebci Express předvedla sestavu oceněnou 72,647 procenty.
 
„Je to neskutečné,“ okomentovala krátce výkon své svěřenkyně a dcery trenérka Hana Vášáryová. V rundě pro mladé jezdce závodí v Cáchách před dvacet dvojic. 
V sobotním programu se v CDICh předvede Anna Marie Křížová. 
 
Výsledky najdete ZDE
 
Foto: poskytla Hana VášáryováSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A

NEPŘEHLÉDNĚTE