reklama 11D

Předvánoční Cáchy s účastí českých dvojic. Vášáryová zahájila CDIY

ikonka

Ve čtvrtek 30. listopadu odstartovaly v Cáchách mezinárodní drezurní závody CDI pro děti, juniory a mladé jezdce. České dvojice opět nechybí. V prvním dni se představila v kategorii mladých jezdců Johana Vášáryová v sedle ryzáka Silky Moves.
01.12.2023 09:59  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12A

 

Jezdkyně, která v prosinci oslaví teprve šestnáct let a spadá mezi juniory, dostala za svůj výkon známku 65,883 procenta. To stačilo na sedmnácté místo. Vítězkou se v těžké konkurenci stala Emma Caecilia Lienert z Německa, jež zapsala přes 71,5 procenta. 
 
Johana Vášáryová se měla v Cáchách představit v kategorii juniorů s klisnou Bonou Deou. Hnědka se však bohužel těsně před odjezdem na závody zranila v boxu. Češka tak své silnější úlohy nepředvede. Mezi dětmi nastoupí Anna Maria Křížová s Diamantinou. Jejich zahajovací úloha je vypsaná na sobotu. 
 
Výsledky najdete ZDE
 
Foto: poskytla Hana VášáryováSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C

NEPŘEHLÉDNĚTE