reklama 11A

Martinickou Velkou cenu při Pony Days 2022 vyhrála Rozálie Sovová

ikonka

Ve středu 13. července vyvrcholily martinické závody určené jezdcům na pony. Hlavní soutěží byla Velká cena Martinic Pony Days 2022 na stupni STP**. Ta se nejlépe vydařila mělnické dvojici Rozálie Sovová a Ginger. Druhá skončila Marie Pěchoučková.
13.07.2022 16:18  |  Autor: Vojtěch Kroupa  |  FANCLUB  |  APLIKACE  |  Komentáře
reklama 12D
Návštěvníci areálu Equitana Martinice mohli sledovat napínavé rozeskakování nejobtížnější soutěže v rámci Pony Days 2022. Do toho se po základním parkuru dostaly dvě dvojice, přičemž lépe si vedla Rozálie Sovová s Ginger. Vyhrála s čistým kontem před druhou Marií Pěchoučkovou, která přivezla s Carou čtyři trestné body. 
 
Třetí příčku obsadila Davida Kodadová s Nobli se čtyřmi trestnými body ze základního kola. Čtvrtá skončila Gabriela Horká a na místo páté dosáhla Andrea Rajchmanová. 
 

Výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM. 

 
Foto: Michaela Kodadová
reklama 13A

NEJNOVĚJŠÍ
NEPŘEHLÉDNĚTE