reklama 11D

České jezdkyně dál válí v Šamoríně. Hubáčková má na kontě druhý triumf

ikonka

V Šamoríně se i v sobotním programu vyjímaly výsledky českých drezurních reprezentantek v kategorii dětí a mladých jezdců. Alice Hubáčková zapsala už druhý triumf mezi dětmi, Johana Vášáryová opět zabodovala v úloze CDIY.
13.04.2024 20:41  |  Autor: Lucie Spiwoková  |  Foto: poskytla Hana Vášáryová  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B

 

Johana Vášáryová v sedle ryzáka Silky Moves absolvovala FEI Young Riders Competition, tedy individuální úlohy pro mladé jezdce. Od rozhodčích dostala přes 69 procent a stejně jako o den dřív obsadila druhé místo. Vítězně z této soutěže vyšla rakouská dvojice Leon Aschauer a Formidable.
 
Žně zažily Češky znovu v kategorii dětí. Alice Hubáčková vyhrála s valachem Versailles, když zapsala přes 78 procent. Táž jezdkyně byla druhá s valachem Dieu d´Amour, třetí příčku pak brala Jasmína Vášáryová na hnědákovi Friday I´m In Love s další vysokou známkou přes 75,6 procenta. Čtvrtá dojela Anna Milena Appeltová s hřebcem Firestonem.
 
Výsledky najdete v tomto odkazuVeškerý obsah na webech Jezdci.cz, EquiTV a EquiRada je dostupný zdarma. Kvalitní materiály ovšem něco stojí a příjmy z reklamy chod redakce plně nepokryjí. Příspěvkem 100 Kč podpoříte naši autorskou tvorbu a získáte 1 měsíc členství ve fanclubu. Další podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

Komunity na síti

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B

NEPŘEHLÉDNĚTE