reklama 11A


Zlatá rozlučka Jany Táboříkové s pony kategorií na MČR Zduchovice 2019

 25.08.2019 17:49 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Diváci ve Zduchovicích byli v neděli odpoledne svědky dalšího rozeskakování o kompletní sadu medailí při mistrovství ČR pony v parkurovém skákání. Mezi jezdci 14 až 16 let s pony do 148 cm KVH nenašla přemožitele Jana Táboříková s Karou 261.

reklama 12D

 
Jana Táboříková v sedle Kary 261 nebyla jedinou bezchybnou dvojicí v rozeskakování mistrovské soutěže pony do 148 cm s jezdci ve věku 14 až 16 let. Dosáhla však na nejrychlejší čas 31,04. Druhá skončila Gabriela Kopřivová na Pepsi SG, která byla bezmála o čtyři sekundy pomalejší. Chybou se o stříbro připravila Klára Smékalová na klisně Maje 1. Její čas byl 32,52 vteřiny. 
 
Těsně před branami rozeskakování skončila Leticia Safari s valachem Constantinem S. Ani ona ve třech kolech mistrovské soutěže nechybovala, ale v tom třetím inkasovala jeden trestný bod za čas.
 
Kompletní výsledky najdete na www.zavody-zduchovice.cz. Internetová televize EquiTV.cz nedělní program přenášela živě a připravuje také video záznam.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace