Přehlídka plemenných hřebců, kterých je přihlášeno devět, začne v areálu Dvoru Svržno v sobotu 22. října od 9:00 hodin.
Následovat bude VIII. ročník šampionátu mladých koní ve skoku ve volnosti. Ve třech věkových kategoriích se představí celkem sedmdesát dvou až čtyřletých klisen, hřebců a valachů.
Pro umístěné jsou připraveny věcné ceny, ale také celková finanční dotace ve výši 50.000 Kč.
Předběžný program*:
⏰ 08:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 09:00 hodin – začátek přehlídky a skoku ve volnosti
*změna programu vyhrazena!
Foto: Martina Kůstková
SEZNAM ZÚČASTNĚNÝCH PLEMENNÝCH HŘEBCŮ
1. CROWN BOY (STANICE HŘEBCŮ PERNAREC)
2. ALANTINO (STANICE HŘEBCŮ PERNAREC)
3. KASHAN (STANICE HŘEBCŮ PERNAREC)
4. TARZAN (STANICE HŘEBCŮ PERNAREC)
5. LI QUITE (ZH PÍSEK)
6. NUMBER ONE (ZH PÍSEK)
7. CAITT (FARMA LUHOV JAN TŘÍSKA)
8. CHE DIAMANT Z (STANICE PETR NETUŠIL)
9. HARRY P (PARKU.EU PAVEL ZÁHOŘ)
SEZNAM ZÚČASTNĚNÝCH KONÍ SKOKU VE VOLNOSTI
2LETÉ KLISNY
1. ESTERKA (CALOX x LANDOS x LIBERO)
2. COURTNEY LOVE HEART (CLIVE x CASCAVELLO x TAARLO)
3. KOLETTE DE LA BOLT (CHICO´S BOY x SILVIO II x Q. II-69)
4. VICTORIA´S HEART (HEARTVIT ZH x VOLONTER –T x AMARILLO)
5. KAPRI STAR (TARZAN x NABAB DE REVE x BURGGRAAF)
6. NINA RICI (GUIDAM SOHN x FLYINGE GARIBALDI x BURSLEM)
7. LECRAM Z HÁJŮ (LAMAZE TN x PHILL x MYKONOS – 8)
8. EVELEEN WHITE (HICKSTEAD WHITE x DROSSELKLANG II x VULKÁN)
9. JUMPING MY SWEET TARZAN (TARZAN x COMME IL FAUT x CODEX)
2LETÍ HŘEBCI A VALAŠI
10. POKERFACE (EMIR R x INDOCTRO x SEBASTIAAN)
11. AMIDAR (DARTONI x RAINBOWS FOR LIFE x VERT AMANDE)
12. CALEB SZM (CAPIBARA x 299 P.XVI – 12 x 142 Q II - 201 )
13. CALLMAN (TALLMAN TN x CARADOX x CASINI II )
14. WARRIOR BERNSTEIN (BERNSTEIN x JUMBO – JET x FERDINAND)
15. UNICUM VAN HET LANDAUKE (LEANDRO VG x JILBERT VT RUYT. x LUX Z)
16. HEYDEN (BLACK&WHITE x JASPIS x 235 DIET. -7)
17. COR CAROLI (COLA ZERO x CONUX x ARISTO Z )
3LETÉ KLISNY
18. CORTINA (CORNET DE LUX x RAMIRO – 47 x CARISMO)
19. SCARTEL (NIGHT VD KW. x HEARTBREAKER ZH x JASPIS)
20. ITA CAVE (NIGHT VD KW. x NABAB DE REVE x CANALETTO)
21. NIGHT OF VICTORY (NIGHT VD KW. x JASPIS x ALMHIRT CHLUM.)
22. GAME OF SECRET (QUINTERO LA SILLA x QUIRADO x 2306 AMON)
23. DIANDRA (DIASINI HB Z x CAROL x SERVÁTOR 51)
24. TATIANA VD HEFF (PRESTIGE VH KLUI. x LANCER III x CORNET OBOL. )
25. DARIA H (BRANDO x FILOU DES MESNILS x LAUDANUM)
26. QUEENIE (QUICKTHAGO x TOULON x BALOUBET DU ROUET)
27. HELENA VON AUERSDORF (COLMAN x INDOCTRO x WELLINGTON)
28. RHAPSODY BOHEMIAN (COOL PARADISE x THURIN FR. x F. XXVI - 99)
3LETÍ HŘEBCI A VALAŠI
29. TITUS VD ROEITJES (CORYDON VAN T&L x THUNDER VD ZUU. x WARKANT VAN´T GES.)
30. ORE NIGHT (NIGHT VD KW. x HAKON DE KALVARIE x CALVARO)
31. DANCING KNIGHT (NIGHT VD KW. x ATLAS x LANDOS)
32. PICCO NIGHT (NIGHT VD KW. x QUIRADO x P. XVI -64 )
33. MILLIONAR (MILLION DOLLAR x DIAMANT DE SEMILLY x QUANTUM)
34. LI-QUITE (LIVELLO x QUITE CAPITOL x LINCOLN)
35. CAITT (COLMAN x PHILL x 13 SH.MIM. - 4)
36. CASPER M.K.D. (CAPIBARA x BENTLEY KLETEČKA x KORDON DUSINA)
37. GYRION (BERNSTEIN x Q.II – 69 x WALZERKOENIG)
38. CORNY DE LUX (CORNET DE LUX x ROSARIO x FRIEDLAND)
39. COME COME P (COMME LA PERE x NUMERO UNO x KOJAK)
40. CAMERON (CASINO BERLIN x LE PATRON x LANCESTER)
41. BUGGY STAR Z (BRUNETTI Z x CORLEONE Z x TIK TAK)
42. GO BY DREAM (GO-ON T.S. x CAROL x LIBERTUS)
43. TINDER VH GRENSKE (QUIDO VH GRENSKE x ETOULON x CARRERA)
44. GUIDAMERO (GUIDAM SOHN x PORTER x DIADÉM – 94)
45. KASHAN (KANNAN x CORNET OBOLENSKY x DIARADO)
4LETÉ KLISNY
46. LA SOPHIA (ARISTO Z x QUICK LAURO x KARNEOL JIČÍN.)
47. CURIOUS ANGEL (COOL PARADISE x AMIO x ALDAN)
48. CANDIRRA (CAREBIS x ACORDINO –T x VALÁT - 33)
49. INFINITA POWER (INIESTA TN x PALISCO x LANDIOSO)
50. ONE AND ONLY (CANTOS x OSCAR x DUELLANO -10)
51. LET´S GO CLAIRE (CAPIBARA x CESANO II x LONG MEADOWS)
52. FOR GUIDAM´S ROSE (GUIDAM SOHN x FOR EDITION x CONTENDRO)
53. BE HAPPY DA ORLAN ST (GUIDAM SOHN x ORLAN x CARAMEL)
54. EBIE (BRANDO x PARCIVAL x FEO)
55. SISKA B (LEANDRO VG x APOLLO VH LIDEBOS x QUISTELLO)
56. COME UNO COME P (COMME LA PERE x NUMERO UNO x KOJAK)
57. CHACCON´S ALLY – K (CHACOON BLUE x VALS x Q.II-257)
58. SWEET EMOTION (GO – ON T.S x FLAMENCO SE SEMILLY x CANDIDAT)
4LETÍ HŘEBCI A VALAŠI
59. LUCKY FRIEND (LORD LOHENGRIN x ROBIN z x ATLANTIC BOY)
60. STRADIVARIUS VD (NIXON V´T MEULENHOF x ARKO III x DARCO)
61. AKITAR (TARZAN x ACROS x LINO J)
62. NUMBER ONE (DIAMANT DE SEMILLY x HEARTBREAKER x CONCORDE)
63. CHICO GRANDE (QUICK LAURO Z x CASSILIUS x BELENDEK MĚL.)
64. WOODY (WARNESS x DARA MONARCH x CORVARO)
65. PIKEUR DU ROUET (PEZETAS DU ROUET x PALISCO x ALL TIGER)
66. CON CIELO (CONTHARGOS x CHACCORIA x CORIOLAN)
67. CARESTO P (CARESSINI x STAKKATO x ACORD II)
68. MELODY SOHN (GUIDAM SOHN x PORTER x MARLO)
69. NIESTA (INIESTA TN x CLASSIDO x AHORN Z)
70. DALI VAN SCHUTTERSHOF (DUCATI x CENTO x TENOR MANCIAIS)
71. CASCARO (CASCADELLO I x CASSARO x ALJANO)