POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11A

reklama

Zduchovice hlásí pro CSI2* plný dům. Přijedou jezdci ze sedmi zemí

 31.05.2021 15:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé mezinárodních skokových závodů CSI2* ve Zduchovicích oznámili, že stanovený celkový počet přihlášených koní byl naplněn. Do jezdeckého centra nedaleko Kamýku nad Vltavou míří jezdci ze sedmi zemí.

reklama 12C
 
Do Zduchovic míří na mezinárodní skokové závody CSI2* 2021, které se konají od 3. do 6. června, jezdci ze sedmi zemí. Kromě domácích to budou reprezentanti Finska, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska a Slovenska.
 
Kurzy parkurů bude připravovat již osvědčená dvojice course designerů Christa Heibach & Petr Mašek, která má k dispozici i několik nových překážek. Při CSI2* se bude soutěžit ve Small, Medium a Big Tour. 
 
Small Tour při CSI2* Zduchovice 2021 zahrnuje soutěže na výškách 125 až 130 centimetrů, které proběhnou ve čtvrtek, v pátek a v neděli. Od čtvrtka do soboty se bude konat Medium Tour se soutěžemi od 130 do 140 centimetrů. Big Tour bude mít pauzu v pátek, v ostatní dny zahrnuje soutěže od 135 do 145 centimetrů. Vrcholem je nedělní Grand Prix Zduchovic započítávána do Longines žebříčku Mezinárodní jezdecké federace.
 
Na úrovni CSI1* se bude skákat každý den nejméně jednou, a to od 120 do 130 centimetrů. Dvoje soutěže budou v pátek a v neděli. Túra pro mladé koně zahrnuje tři soutěže pro 5 a 6leté a tři pro 7leté. Konat se budou první tři dny. 
 
V sobotu a v neděli bude možné všechny soutěže sledovat živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz.
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace