reklama 11D


Závěrečné kolo před finále SP ve skocích ovládl Nor Geir Gulliksen

 23.02.2020 19:23 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Poslední kolo před samotným finále halového Světového poháru ve skocích proběhlo v neděli 23. února ve švédském Göteborgu. Odstartovalo celkem šestadvacet jezdeckých dvojic a pouze pět se účastnilo rozeskakování. Vyhrál norský jezdec Geir Gulliksen.

reklama 12B
Halový Světový pohár ve skocích má za sebou poslední kolo před velkolepým finále, které se uskuteční 15. až 19. dubna v Las Vegas. To se konalo ve švédském Göteborgu a odstartovalo v něm celkem dvacet šest jezdeckých dvojic, přičemž základní kolo dokončilo s nulou pouhých pět z nich.
 
Nejrychlejší v rozeskakování byl Kevin Staut s patnáctiletým valachem For Joy van't Zorgvliet HDC, avšak jedno shození je odsunulo až na třetí místo. Druhá příčka připadla bezchybnému švýcarskému reprezentantovi Bryanu Balsigerovi s klisnou Twentytwo Des Biches a vítězství získal o tři čtvrtě sekundy rychlejší norský jezdec Geir Gulliksen a čtrnáctiletý Vdl Groep Quatro.
 
Ve vedení žebříčku zůstává Švýcar Steve Guerdat s 95 body, druhý je Belgičan Pieter Devos, který má na kontě 83 bodů, a třetí nejvyšší počet bodů, konkrétně 73, nasbírali shodně Němci Daniel Deusser a Marcus Ehning.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto FEI/Satu Pirinen


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace