reklama 11B

reklama

Vyhrajte knihu na dovolenou. Obchod Koňské knihy nabízí přes 70 titulů

 21.06.2019 11:24 | AUTOR

ikonka

Blíží se léto a s ním také čas dovolených. Čtěte si, když odpočíváte? Máte rádi knihy o koních a jezdectví? Vyhrajte s námi knížku z obchodu Koňské knihy.cz, který nabízí více než sedm desítek titulů. Zapojit se do naši soutěže je snadné.

reklama 12A

Více než sedm desítek knížek najdete v e-shopu Koňské knihy.cz. My jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Arcaro s.r.o., které zmíněný obchod provozuje, připravili letní soutěž, díky níž můžete vyhrát knihu na dovolenou nebo prázdniny.
 
Je to snadné! Vyberte si jeden z titulů z nabídky obchodu Koňské knihy.cz, který byste chtěli získat. Napište nám na Facebooku Jezdci.cz pod příspěvkem o této soutěži originální komentář. Uveďte, jaký titul jste si vybrali a co vás na něm zaujalo, resp. proč danou knížku chcete.
 

 
 
Pět nejoriginálnějších odpovědí odměníme právě oním titulem. Výherce budeme kontaktovat rovněž prostřednictvím Facebooku. 
 

Soutěž trvá do pátku 28. června 2019 do 12:00 hodin.

 

Kompletní přehled titulů obchodu Koňské knihy najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace