reklama 11B

Vozatajské MČR v plném proudu. Radek Nesvačil těsně vede před otcem

 29.07.2022 21:11 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pátek pokračovalo na závodišti Bahňák v Tlumačově druhým soutěžním dnem vozatajské mistrovství České republiky. Královskou kategorii čtyřspřeží vede Radek Nesvačil, který v drezuře těsně předstihl svého otce Jiřího.

reklama 12D

 
V drezuře čtyřspřeží získal při republikovém šampionátu v Tlumačově Radek Nesvačil 52,97 trestných bodů, což je jen o dvě desetiny bodu méně než jeho otec Jiří Nesvačil. Třetí příčka patří Petrovi Vlašicovi s 65,63 body.
 
Ve dvojspřeží jsou na předních příčkách také rozdíly velmi malé. Lídrem je po drezuře Alexandr Soukup s 45,47 body. Se ztrátou necelých čtyř desetin je druhý Jaroslav Juráň a třetí nejlepší výkon předvedl Petr Kafka. Jeho bodové konto je zatíženo 47,67 body.
 

Psali jsme: Vozatajské mistrovství ČR v Tlumačově zahájeno. Úvod vyšel Bejrovi

 

V soutěži jednospřeží se suverénně prezentuje Daniel Bejr. Ten má po první zkoušce 45,98 bodů, a to je relativně slušný náskok na Jiřího Zieglera s 48,25 body. Třetí je Libor Kurka, jenž bude do maratonu nastupovat s 51,44 body. Velmi podobně je na tom čtvrtá Markéta Sedlinská, ta má 51,51 bodů. 
 
Sobotní terénní zkouška začíná v 10:00 hodin dopoledne. Poslední z 45 účastníků mistrovství nastoupí do úseku A ve 14:34 hodin. Průběh celého maratonu bude živě přenášet internetová televize EquiTV.cz.
 
Foto: Gabriela Pilařová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE