Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Vladimír Tretera a Gangster vyhráli v Martinicích Super Grand Prix ČSP

 26.09.2021 17:55 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE
VIDEO

ikonka

Tři dvojice z původních dvaceti postoupily do rozeskakování dvoukolové Super Grand Prix Czech Equestrian Teamu, která se v Martinicích u Březnice stala vrcholem letošního 20. ročníku Českého skokového poháru. Z vítězství se radoval Vladimír Tretera.

reklama 12B

 
Prvním, komu se podařilo základní i finálové kolo Super Grand Prix Czech Equestrian Teamu v Martinicích překonat bez penalizace byl Marek Klus s Tenerife´s Cardozem. Poté se to samé podařilo jeho svěřenkyni Natálii Ulčové na Demontovi a do třetice Vladimírovi Treterovi v sedle Gangstera v/h Noddevelta. 
 
Ve stejném pořadí tyto tři dvojice nastoupily do rozeskakování. Marek Klus i napotřetí zopakoval bezchybnou jízdu, a to v čase 34,87 sekundy. Natálie Ulčová na Demontovi jela viditelně rychleji, ale chyba na posledním skoku jí zařadila na druhou příčku průběžného pořadí. Čas v cíli měla 31,16.
 
Vladimír Tretera neponechal nic náhodě a hned od startu zvolil velmi riskantní jízdu. Všechny překážky se mu i tentokrát podařilo překonat s Gangsterem bez chyb a díky času 30,13 vteřiny se mohl radovat z vítězství v historicky první Super Grand Prix konané v rámci domácí parkurové extraligy. 
 
Foto a video: Josef Malinovský
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace