reklama 11B

reklama

Švýcarská střela v akci. Fuchs vyhrál úvodní kolo finále SP v Lipsku

 07.04.2022 17:55 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
FOTOGALERIE

ikonka

Honební soutěž otevřela ve čtvrtek 7. dubna finále parkurového Světového poháru, které probíhá v Lipsku. Konkurenci o sekundu převálcoval Švýcar Martin Fuchs, který i letos potvrzuje výbornou formu z minulé sezony. Přinášíme podrobnosti.

reklama 12D

 

Martin Fuchs a Chaplin, to je dvojice, která vlétla do finále Světového poháru 2021/2022 jako uragán. Švýcar překonal ve čtvrtek 7. dubna první kolo, jímž byla honební soutěž podle tabulky C, bez chyb a v čase 65,11 sekundy. Druhý Max Kühner z Rakouska za ním zaostal o více než sekundu. Sedlal hnědáka Elektric Blue P. 
 
Třetí místo obsadil Ir Conor Swail, jenž spolu s hanoverským valachem Count Me In překonal kurz z dílny Franka Rothenbergera rovněž s nulou. Čas byl o necelé dvě sekundy horší, než zapsal lídr soutěže.
 
Výsledky z honební soutěže se přepočítávají na body, které se později sečtou s dalšími koly. Druhá soutěž, klasická stopětapadesátka, je na programu v pátek 8. dubna.
 
Foto: Lizz Gregg a Richard Juilliart / FEI
 
Zdroj: oficiální fotobanka FEI


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace