EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Sobota na Spring Junior Cupu v Olomouci byla ve znamení družstev

 01.06.2019 21:20 | AUTOR

ikonka

Už druhý den pokračují v olomouckém jezdeckém areálu parkurové závody pro mladé jezdce Spring Junior Cup. Dnešek byl speciální mimo jiné i týmovými soutěžemi, které se obvykle konají pouze na mistrovství republiky a na mezinárodních závodech.

reklama 12D

V Ceně společnosti Equestrians na úrovni L* zvítězil tým ve složení Adéla Opatrná, Laura Najmanová a Viktor Skutecký. Celkem deset týmů se utkalo v Ceně společnosti Czech Blades obtížnosti S*, nejlepší byla sestava Anna Helebrantová, Daniel Hakr a Viktor Skutecký. Třetí soutěží družstev byla Cena společnosti Gumárny Zubří na úrovni ST*, ve které zajel nejlépe a obsadil tak první místo čistě dívčí tým ve složení Sára Finsterle, Linda Portychová a Eliška Hasnedlová.
 
Dalším z vrcholů soutěžního dne byla Cena společnosti Boneco stupně ST**, tedy s výškou překážek 140 centimetrů. Stavitelka Christa Heibach v tomto případě připravila náročný parkur, se kterým si jako jediná bez chyb na překážkách poradila Sofie Najmanová s Fhorlou.
 
Spring Junior Cup vyvrcholí nedělními velkými cenami, opět se bude soutěžit až do kategorie ST**.reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace