ŽIVĚ: 15. 4. hřebci CS Hradištko, 17. a 18. 4. klusáci, skoky, dostihy
reklama 11B

reklama

Sledujte živě 100. České derby na ČT2 i přes internetový stream

 02.09.2020 12:18 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

V neděli 6. září se v Chuchle Areně Praha běží 100. České derby. Počet diváků na místě je kvůli vládním opatřením omezen na 1000 osob. Pokud se osobně na závodiště nedostanete, můžete dostihový svátek sledovat v přímém přenosu na ČT2 i na internetu.

reklama 12B
 
Stream je možné sledovat prostřednictvím televizních i internetových kanálů ČT, na Tipsport TV a na youtubovém kanálu Jockey Clubu ČR. Výrobu přenosu zajišťuje Česká televize.
 
První dostih bude odstartován v 13:00, internetový stream by měl začít cca o půl hodiny dříve. Ve 14:30 hodin začíná přímý přenos České televize na programu ČT2, záznam o délce 180 minut odvysílá od 21:40 kanál ČT Sport.
 
Ilustrační foto: Chuchle Arena Praha
 



K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace