EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

Šamorín chystá Slovak Open Jumping Championships 2020. Už za týden

 02.10.2020 09:55 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Zatímco mistrovství České republiky ve skocích probíhá již tento víkend, Slovensko svůj šampionát zažije o týden později. Hostit jej bude od 9. do 11. 10. X-bionic sphere v Šamoríně. „Vše proběhne bez diváků, ale on-line na EquiTV,“ říká Robert Pál.

reklama 12C

 
Majstrovstvá Slovenska a taktiež drezúrne preteky v X-bionic sphere Šamorín od 9. do. 11. októbra budú! Podujatie sa bude konať podľa platných pravidiel vydaných Úradom verejného zdravotníctva SR počas pandemickej situácie COVID - 19. 
 
„Preteky sa budú konať bez účasti divákov, ale nezúfajte, budeme vysielať live na EquiTV a vy nás budete môcť sledovať aj z pohodlia svojho domova,“ vzkazuje fanouškům parkurového skákání nejen na Slovensku ředitel závodů Robert Pál ze společnosti Riders & Dreams. 
 
Skákat se bude na dvou arénách a ve třetí se uskuteční drezurní závody. Tribuny budou zapáskované a v každé z arén by se v jeden okamžik nemělo pohybovat více jak padesát osob. „Nosenie ochranných rúšok je povinné! Výnimkou budú len jazdci sediaci na koni,“ upozorňuje Robert Pál. I jezdci však budou muset dodržovat určitá omezení. „Na opracovisku bude môcť byť naraz iba 10 koní, 10 koní povolených na dráhe, otvorená Dressage arena ako ďalšie opracovisko a kruhovky budú k dispozícii tiež. Nezostáva nám nič iné, len vydržať a dúfať, že sa onedlho vidíme, aj keď počas tejto neľahkej situácie opäť v Šamoríne,“ dodává Robert Pál.
 
Internetová televize EquiTV.cz / EquiTV.sk připravuje živé vysílání ze Šamorína na pátek, sobotu a neděli. Veškeré podrobnosti o programu vč. rozpisu najdete na adrese www.ridersanddreams.sk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace