Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Při výběru hřebců v Písku uspěli Avalon, Coudy i čtyři shetland pony

 23.02.2021 13:45 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Chovatelský víkend v Písku uzavřel v neděli 21. února výběr hřebců plemen shetlandský pony, hafling a český sportovní pony. Prezentováno bylo celkem sedm koní a většina z nich uspěla. Z pětice shetlandských pony komise nevybrala pouze jednoho.

reklama 12D

 
Katalogové číslo 1 měl hafling 31/741 Avalon II po 1884 Avalon z matky Marliana po Stiglmar. Od komise ve složení Veronika Jenikovská, Ladislav Kmoníček a Radka Volková dostal kladné hodnocení.
 
Nejinak tomu bylo v případě českého sportovního ponyho 64/3 Coudy po 1647 IR S Colfrey z matky Deli Plan po 6080 Enjoy Plan. Tohoto hřebce posuzovali Stanislav Hošák, Aleš Fiala a Slávek Políček.
 

PSALI JSME: Druhý předvýběr hřebců v Písku: Cante Royal a Eldorado získali prémii

 
Následovalo pět shetlandských pony: Kadov Ivory po 1948 Eiger Izzard, 26/620 Riky po 1513 Wells Major General, 32/619 Phantom Domino po 957 Philip V.D. Schaapshoeve, 26/606 Perry po 1513 Wells Major General a 1796 Kerswell Schnapps po Vorden Picea. Výběrem neprošel pouze Phantom Domino. 
 
„Většina hřebců byla dobře připravená, skladba hřebců se nám líbila, představili se dva tříletí, jeden čtyřletý a jeden starší. Celkově akci hodnotím velmi úspěšně,“ shrnula členka komise Petra Šarochová. Kromě ní tyto hřebce posuzovali ještě Miroslav Maršálek a Slávek Políček, náhradnicí byla Lucie Kočovská.
 
Pokud jste neměli možnost vidět živý přenos EquiTV, můžete se podívat na video záznam.
 

 
Foto Karel Rozboud / EquiTV.cz (reprofoto video)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace