EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11C

Po Prague Playoffs do světa. Hřebec Calox je prodán, informuje Mustang

 30.11.2021 12:56 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

S Lucií Strnadlovou letos plemenný hřebec Calox vyhrál mistrovství České republiky v kategorii žen a díky tomu s ním tato jezdkyně mohla startovat při prestižních mezinárodních závodech GC Prague Playoffs. Krátce poté majitelé oznámili jeho prodej.

reklama 12C
 
„Náš plemeník Calox byl prodán a jeho novým domovem nyní bude jezdecký areál Karlswood Horse Riding Centre v Irsku, který patří olympijskému parkurovému jezdci Cianovi O´Connorovi. Čeká ho mezinárodní sportovní kariéra s Cianem nebo s jeho svěřenci, mezi něž patří talentovaní jezdci Max a Tom Wachmanovi,“ uvedli v úterý na sociálních sítích zástupci Stáje Mustang Lučina. 
 
„V letošním roce osmiletého Caloxe zakoupila naše stáj na hannoverském körungu v roce 2015. Už od počátku ukazoval ve skoku ohromnou sílu odrazu. V jeho sedle se vystřídalo jen pár jezdců, a to především Marek Klus a v posledních dvou sezonách Lucie Strnadlová, která se letos v jeho sedle stala mistryní České republiky v kategorii žen,“ informuje Stáj Mustang.
 
„Absolvovali společně velké množství mezinárodních parkurových závodů až do stupně T* (145). Calox jako plemeník také v naší republice zplodil velké množství jistě velmi nadějných potomků,“ připomínají majitelé a dodávají: „Chtěli bychom moc poděkovat Lucii Strnadlove za skvělé předvedení Caloxe na závodech.“
 
Zdroj: Stáj Mustang
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE