reklama 11B

reklama

Páteční vejerský vrchol s českým vítězstvím. Emma ovládla stopadesátku

 15.03.2019 21:51 | AUTOR: Lukáš Klingora

ikonka

Pátek 15. března byl pro české skokany úspěšný na všech frontách! Jinak tomu nebylo ani ve Vejeru de la Frontera ve Španělsku, kde v těchto dnech závodí Emma spolu s Charlotte de Moussac. Emma v rámci pátečního programu ovládla zlatý hřeb tohoto dne!

reklama 12D

Početné konkurenci bezmála sedmdesáti dvojic se postavila na start vezerské stopadesátky Emma Augier de Moussac. Česká reprezentantka nastoupila do této soutěže v sedle své stájové jedničky Divy, s níž se ji v této soutěži dařilo hned od začátku.

Do rozeskakování totiž tato dvojice postoupila s nejrychlejším časem základního kola z celého startovního pole. Rychlá, i když ne nejrychlejší jízda, dovedla spolu se zopakovanou nulou na překážkách Emmu de Moussac na příčku nejvyšší a v sedle Divy se radovala z vítězství. Rychlejší rozeskakování o jedinou setinu vteřiny předvedl pouze Ir Richard Howley, který ale v sedle Cruising Star počítal dvě chyby.

Emmě se dařilo také v sedle J.C.S. Chacco Dii, se kterou absolvovala soutěž s překážkami o pět centimetrů nižšími. Bezchybné jízdy v obou fázích stačily na pátou příčku.

Na bednu se v pátek probojovala také Charlotte, a to v sedle Rizky des Douits na parkuru 115 - 120 cm, kde brala bronz.

Foto: archiv Emmy de Moussac
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace