Živě na EquiTV: 18. 5. skoky KMK Písek, od 20. 5. Working Equitation
Získejte přednostní přístup k informacím na Jezdci.cz a další výhody! (KLINĚTE)|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem partnerům za podporu! Zájemci o reklamu pište na e-mail: equinet@equinet.cz nebo volejte +420 606 382 315|EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí! KAŽDÝ DEN NOVÉ POŘADY!|Jezdecký zpravodaj: Newsletter o koních každý pátek ZDARMA ve vašem e-mailu!|Sledujte MONITORING zpráv o koních z dalších zdrojů!|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |PODPORUJEME:|Olomouc - mezinárodní drezurní závody CDI 19. - 22. 5.|Martinice - skokové závody 19. - 22. 5.|Písečné nad Dyjí - mezinárodní závody spřežení CAI 26. - 29. 5.|Olomouc - skokové závody 27. - 29. 5.|Královice - drezurní závody 28. 5.|Královice - drezurní závody 29. 5.|Zduchovice - mezinárodní skoky CSI 1. - 5. 6. |Přeštěnice - všestrannost Zlatá podkova 3. - 5. 6.|Královice - drezura 4. - 5. 6.|Jezdci reportují. Staňte se součástí nejlepšího zpravodajství o koních|Sledujte JEZDCI.cz nově i v multimediální aplikaci FlashNews|SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz. Ta je jedinou původní internetovou televizí o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|ESC Olomouc|Martinice|Zduchovice|Přeštěnice|Hradištko|Královický dvůr|NH Kladruby n. L.|ZH Písek
reklama 11A

reklama

Odečtěte si z nákupu u JanaHorse 300 Kč. Můžete ušetřit i mnohem víc

 29.03.2022 09:00 | AUTOR

ikonka

V rámci narozeninové akce karlovarského obchodu JanaHorse bude ve dnech 13. a 14. dubna platit sleva 20 % na vše, resp. v některých případech až 50 %. Od nás navíc nyní můžete získat poukaz na slevu 300 korun, a to nejen v uvedených dvou dnech!

reklama 12B

 
Redakce Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz mají už několik týdnů své fancluby. Pokud se stanete jejich členy, tak máte v první řadě přednostní přístup k podstatné části redakčního obsahu. Naši registrovaní fanouškové si například mohou také stahovat zdarma původní audio a video materiály z databáze EquiTV.cz a EquiRadia.cz.
 
V neposlední řadě mezi ně pravidelně rozdáme nějaké hodnotné dárky, resp. dárkové poukazy. Vždy začátkem týdne oznámíme, co jsme si pro ně nachystali a až do pondělí mají stávající i noví členové fanclubu čas napsat e-mailem na adresu fanclub@jezdci.cz, případně fanclub@equitv.cz, zda mají o aktuální dárek zájem. 
 

Tři slevové kupony v hodnotě 300 korun v obchodě JanaHorse

Do pondělí 4. dubna 2022 si můžete psát o jeden ze tří slevových kuponů v hodnotě 300 korun, který můžete uplatnit na nákup v obchodě s jezdeckými potřebami JanaHorse – Karlovy Vary. Právě v této prodejně bude ve středu 13. a čtvrtek 14. dubna probíhat narozeninová akce, při níž zákazníci budou moci uplatnit slevu 20 % na vše kromě krmiv, krmných doplňků a služeb (podrobné podmínky najdete na webu www.janahorse.cz), dále 30 % slevu na všechny podsedlové jezdecké dečky (z ceny na cenovce) a těšit se můžete také na výprodejové položky se slevou 50 % (na zboží bude uvedena původní cena i cena po slevě). 
 
Ke každému nákupu obdrží zákazník navíc zdarma ohlávku, a aby toho nebylo málo, tak bude probíhat každý z uvedených dnů soutěž o kredit na nákup v hodnotě 1.000 korun. Do slosování se dostane každý, kdo nakoupí za více jak 2.000 korun. Prodejnu JanaHorse najdete na adrese Závodu míru 461/29, Karlovy Vary – Stará Role a otevřeno má od 9 do 17 hodin. 
 

Zapojit se mohou noví i stávající členové fanclubu

Chcete-li si kromě slev v JanaHorse – Karlovy Vary odečíst z nákupu dalších 300 korun, což v tomto případě lze nakombinovat, musíte být členem některého z našich fanclubů a napsat si o tento speciální bonus. Zmíněnou klubovou slevu v hodnotě 300 korun je možné uplatnit nejen během dvou zmíněných dnů, ale kdykoliv do 30. května 2022.
 
Pokud ještě nejste členem fanclubu, tak se jím můžete stát hned teď a rovnou se zapojit do zmíněné soutěže. Stačí vyplnit objednávkový formulář v sekci FANCLUB na webech JEZDCI.CZ nebo na EQUITV.CZ a postupovat dle pokynů v bodu 3. Do zprávy pro administrátora pak připište: „Chci aktuální dárek“.
 
Jestliže již jste členem některého z našich fanclubů, pak stačí napsat na e-mail: fanclub@jezdci.cz, případně fanclub@equitv.cz a do předmětu zprávy uvést „Chci aktuální dárek“.
 
Uzávěrka této nabídky je v pondělí 4. dubna 2022 ve 12:00 hodin. Dárek získají ti, jejichž objednávka, či žádanka přijde jako pátá, desátá nebo patnáctá v pořadí. Bude-li zájemců méně než patnáct, pak dárek získá první, pátý a desátý žadatel. Nebude-li jich ani deset, rozdáme dárky mezi prvního, třetího a pátého člena fanclubu. A kdyby náhodou jich nebylo ani pět, pak cenu obdrží první, druhý a třetí respondent. 
 
Podmínkou pro zařazení samozřejmě je, aby v den uzávěrky měl dotyčný aktivní členství. Tzn. noví členové musí mít do té doby zaplacený členský poplatek a stávajícím členům do uvedeného termínu nesmí skončit platnost členství.
 
Budeme moc rádi, když se i vy stanete členem našich fanclubů a podpoříte tak další rozvoj médií Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz. 
 
Ilustrační foto: JanaHorse – Karlovy Vary


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace