reklama 11D

Nesvačil junior vede dvě kategorie CAI v Kladrubech. Daří se i Fialovi

 24.04.2022 07:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Čeští vozatajové jsou po dvou zkouškách mezinárodních závodů CAI v Kladrubech nad Labem na prvních příčkách ve třech soutěžních kategoriích. Hned dvě dílčí prvenství ze sobotního maratonu má na svém kontě Jiří Nesvačil junior, jedno pak Aleš Fiala.

reklama 12C
 
Soutěžící Rudolfova poháru 2022 v Kladrubech nad Labem absolvovali v sobotu 23. dubna vozatajský maraton. Ve dvojspřeží pony se ujal vedení díky skvělé terénní zkoušce Aleš Fiala, který má skóre 156,97. Druhý je Milan Kadlec, jenž za Fialou zaostává o čtyři body.
 
Lídrem v soutěži jednospřeží zůstává Polka Weronika Kwiatek, přestože se jí v maratonu tolik nedařilo a skončila v něm až pátá. Naopak výrazně si polepšil Daniel Bejr. Právě ten převedl v sobotu nejlepší výkon v této kategorii a z patnáctého místa po drezuře vyskočil na šestý řádek průběžné výsledkové listiny. 
 
Jiří Nesvačil junior předvádí zcela suverénní výkony jak ve dvojspřeží 2*, v němž má náskok zhruba patnácti bodů, ale i ve čtyřkách. V této královské disciplíně má pouhých 157,44 po dvou soutěžních dnech. Druhý je další z Čechů – Radek Nesvačil, jenž byl po drezuře čtvrtý. Druhým nejlepším maratonem se posunul před Daniela Schneiderse z Rakouska. 
 
Ve dvojspřeží 3* je na dvou nejvyšších pozicích Němec Sandro Koalick. Z domácích reprezentantů si výrazně polepšil Jaroslav Juráň. V sobotu byl druhý a se 156,24 body zaujímá před nedělním parkurem čtvrtý stupínek za Davidem Hötschem z Rakouska. 
 
Nedělní program začíná na závodišti Národního hřebčína Kladruby nad Labem v 10:00 hodin a vysílá jej celý živě internetová televize EquiTV.
 
Foto: Gabriela Pilařová


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE