Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11B

reklama

Na Ptýrově se skáče od rána do noci. V Amateur Tour vyhrála Ladrová

 24.08.2019 13:46 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Jedno z nejatraktivnějších kol Českého skokového poháru hostí Ptýrov u Mnichova Hradiště. Velké ceně eLED pod světly reflektorů předcházejí všechny tři rámcové seriálové túry. V té pro amatéry zvítězila Barbora Ladrová s valachem Dream 2.

reklama 12B

 
Do rozeskakování Amateur Tour na Ptýrově postoupilo do rozeskakování devět dvojic a šest z nich nechybovalo ani na zkráceném parkuru. Jen dvěma se podařilo stlačit čas pod 40 sekund. O rovnou vteřinu se to povedlo Kateřina Jandové s Jamesem, ale na vítězství to nakonec nestačilo. 
 
Barbora Ladrová s Dreamem 2 byla ještě o více jak tři sekundy rychlejší a zvítězila. Na stupních vítězů nechyběla ještě Daniela Kryspínová s valachem Diamant Landosem. 
 
Kompletní výsledky najdete na adrese www.ceskyskokovypohar.cz, kde je možné sledovat také on-line přenos realizovaný ve spolupráci s internetovou televizí EquiTV.cz
 
Foto Josef Malinovskýreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace