reklama 11A

reklama

Kozlovice zažijí MČR v reiningu. Obhájce zlata v soupiskách chybí

 04.09.2019 13:27 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Jedno z posledních mistrovství České republiky v rámci České jezdecké federace přinesou Kozlovice, které se o víkendu 7.-8. září stanou dějištěm republikového šampionátu v reiningu. Přihlášky jsou uzavřené a na startkách je bezmála padesátka koní.

reklama 12C
Mistrovství České republiky v reiningu hostí v letošním roce Paint Horse ranč v krásném prostředí Beskyd v Kozlovicích a to o víkednu 7. až 8. září 2019. Přehled jezdců, startovní listiny a následně i výsledky sledujte na TOMTO ODKAZU.
 
Nejpočetnější kategorií je v rámci tohoto závodního víkendu soutěž pro amatéry, kde je aktuálně přihlášeno osmnáct jezdců, zatímco mládež se utká v počtu jedenácti koní a juniorů je devět. Nejsledovanější budou pochopitelně mistrovské boje seniorů. Zde se na start chystá sedm jezdců s celkem osmi koňmi.
 
V soupiskách v JIS ČJF chybí zatím stále ještě úřadující mistr republiky Lukáš Brůček. A tak se šance otvírají třeba Jonášovi Bujnochovi, Kláře Šalkové či Marianovi Štihelovi. 
 
Foto archiv Jezdci.czreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace