reklama 11D

reklama

Mistrovství ČR spřežení 2020 zahájily singly. Vede Markéta Sedlinská

 11.09.2020 08:25 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve čtvrtek 10. září odstartovalo v Kladrubech nad Labem mistrovství České republiky spřežení. Odpoledne byla na programu drezurní zkouška jednospřeží. V této kategorii startuje celkem čtrnáct účastníků a nejlepší úlohu předvedla Markéta Sedlinská.

reklama 12D

 
Markéta Sedlinská dostala od rozhodčích v drezurní úloze při mistrovství České republiky v Kladrubech 55,10 bodu. Druhý je průběžně Jan Minarčík s 56,28 body, třetí pak Daniel Bejr. Ten dostal 56,40 bodů. S velmi malými rozdíly následují Ota Bareš, Jiří Ziegler, Karel Nývlt, Bořek Stehno a Libor Kurka.
 
V pátek pokračuje vozatajský šampionát drezurními zkouškami dvojspřeží pony, dvojspřeží a čtyřspřeží. V sobotu a v neděli můžete sledovat maraton a parkur živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto: Anna Zimová
Zdroj: NH Kladruby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace