reklama 11B


Magdalena Held první nedělní vítězkou MČR pony 2019 ve skocích

 25.08.2019 13:49 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Mistrovství České republiky ve skocích dětí ve věku 11 až 13 let na pony do 135 centimetrů vyhrála Magdalena Held s klisnou Roxanne 1. O všechny tři medaile se rozeskakovala s dalšími dvěma soupeřkami – Agátou Lagronovou a Terezou Kašparovou.

reklama 12C

 
Jako první nastoupila do rozeskakování mistrovství České republiky ve skocích dětí ve věku 11 až 13 let na pony do 135 centimetrů Agáta Lagronová s klisnou Mezennests Ramonou. Zkrácený parkur opět absolvovala bez chyby a v čase 35,17 sekundy.
 

PSALI JSME: Drezurní pony medaile jsou rozdány. Vyhrály Matoušková a Procházková

 
Tereza Kašparová s Eliškou 6 chybovala, a tak jí čtyři trestné body zařadily na průběžné druhé místo. Magdalena Held ovšem v sedle klisny Roxanne 1 cílem projela bez penalizace a v nejrychlejším čase 31,15. Mohla se tak radovat ze zlaté medaile. 
 
Kompletní výsledky najdete na www.zavody-zduchovice.cz. Internetová televize EquiTV.cz nedělní program přenáší živě na stránkách www.equitv.cz.



reklama 13A




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace