ikonka
Letos bych se na mistrovství rád posunul o stupínek výš, říká Tretera
26.09.2020 13:13

Vladimír Tretera v parkurové sezoně 2019 vystoupal na stupně vítězů při mistrovském klání v Martinicích. Konkrétně mu mezi seniory patřilo s koněm Gangster V/H Noddevelt třetí místo. Letos by si rád ještě minimálně o stupínek polepšil.

reklama 11B

Diskuze

reklama 12B
NEPŘEHLÉDNĚTE