ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11C

reklama

Komunita jezdců a vozatajů truchlí. Zemřel Jaroslav Kosař

 13.01.2020 19:27 | AUTOR

ikonka

V neděli 12. ledna prohrál svůj celoživotní boj s nemocemi Jaroslav Kosař, bylo mu pouhých 48 let. Mezi českými vozataji není nikdo, kdo by ho neznal. Řadu let byl neodmyslitelnou součástí organizačních týmů většiny domácích závodů spřežení.

reklama 12D

 
V pondělí odpoledne rodina Jaroslava Kosaře oznámila tu nejsmutnější zprávu, že v neděli 12. ledna prohrál svůj dlouhý boj s nemocemi. Přestože vozatajská společnost, jejíž byl pevnou součástí, věděla o jeho dlouhodobých zdravotních komplikacích, informace ji těžce zasáhla. 
 
Asi jen málokdo si dnes umí v České republice představit vozatajské závody, při nichž by Jaroslav Kosař chyběl ve výpočetním středisku. Byl také dlouholetým členem komise spřežení České jezdecké federace.
 
Poslední rozloučení s Jaroslavem Kosařem se uskuteční v pátek 17. ledna 2020 od 14.00 hodin v kostele sv. Mikuláše v Bohuslavicích nad Metují. 
 
Čest jeho památce!


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace