reklama 11D

reklama

Klus v Ciekocinku vítězem finále Silver Tour a sedmý v Gold Tour

 02.06.2019 19:30 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

První červnový víkend v polském Ciekocinku vrcholil nedělním finále Gold Tour na 145 centimetrech. Do hlavní soutěže nastoupili oba čeští reprezentanti, Vingrálková i Klus, a oba se mezi více než šedesáti dvojicemi probojovali do rozeskakování.

reklama 12D
Neděle 2. června byla v polském Ciekocinku velmi úspěšná pro Marka Kluse. Zvítězil ve finále Silver Tour na 135 centimetrech v sedle koně Solidat, následně pak nastoupil s Carisonem do finále Gold Tour s výškou překážek do 145 cm. Hlavní soutěže dne se účastnilo celkem 64 dvojic a do rozeskakování se dostala necelá třetina z nich. Vedle Marka také další česká dvojice, sedmnáctiletá Sára Vingrálková a L'Amour, ti s jednou chybou na překážce v rozeskakování dokončili na celkově dvanáctém místě. Marek Klus a Carison zvládli i tentokrát zajet bezchybně, což jim vyneslo skvělou sedmou příčku. Vítěznou dvojicí se stal Němec Marc Bettinger a Aston des Etisses.
 
 

Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace