reklama 11C

Kateřina Tomanová pokračuje druhým týdnem X-mas Tour v Lieru

 18.12.2020 15:17 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve středu 16. prosince zahájila Kateřina Tomanová svými starty druhý týden vánoční túry v belgickém Lieru. Hned první středeční soutěž pro sedmileté koně zajela s pouhou jednou chybou s Divine Des Vergers Z. Ve čtvrtek nechybovala s Armani Code.

reklama 12D

Do Belgie odcestovala Kateřina Tomanová ještě s dalšími dvěma svými svěřenci. Osmiletý hřebec Lord a ve stejném roce narozený valach Kronos jsou přihlášeni do úrovně CSI2*. Při čtvrtečním startu přivezla Kateřina Tomanová v sedle Lorda čtyři trestné body a s Kronosem chybovala dvakrát na výšce překážek do 140 centimetrů.

 

V pátek se v belgické hale objevila na startu pouze s jedenáctiletým oldenburským hřebcem Armani Code. Přišla jedna chyba, která zařadila českou dvojici na šestačtyřicátou pozici.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

Foto archiv Kateřiny TomanovéK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE