ikonka
Kamil Papoušek se vrací: Do Martinic se jedu zúčastnit. Cítím se dobře
24.09.2020 12:15

Po téměř pěti týdnech se Kamil Papoušek vrací do sedla a chystá se na účast při parkurovém mistrovství České republiky v Martinicích u Březnice. „Vítěz je asi jasný. Sebe bych za favorita rozhodně neoznačil, ale stát se může zázrak,“ říká.

reklama 11C

Diskuze

reklama 12B
NEPŘEHLÉDNĚTE