reklama 11A

reklama

Izrael se postaral o historický úspěch v moskevském Nations Cupu!

 01.07.2019 09:24 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Druhá olympijská kvalifikace pro národní týmy skupiny C odstartovala 30. června v Maxima Parku v Moskvě. Po skvělém výkonu izraelských jezdců a koní, zejména pak v druhém kole, bude mít poprvé v historii tato země zástupce na Olympiádě v parkuru.

reklama 12B
Historický úspěch slavila v neděli 30. června v moskevském Maxima Parku Izrael při Longines FEI Nations Cupu, který se jel jako druhá olympijská kvalifikace pro týmy skupiny C hned po Budapešti. Izraelští jezdci a koně se předvedli ve skvělé formě a to zejména pak v druhém kole, v němž si započítali pouze jediný trestný bod. Celkově získali šestnáct trestných bodů a byli tak o jeden bod lepší než druhé Polsko. Třetí skončil s 54 trestnými body domácí tým Ruska.
 
Izraelský tým startoval ve složení Daniel Bluman a Ladriano Z (1, 1), Ashlee Bond a Chela LS (12, 8), Elad Yaniv a Alvaro du Gue (9, 0) a Dani G. Waldman a Lizziemary (5, 0).
 

Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU

 

Foto Radovan Šalekreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace