reklama 11C

Italové obhájili prvenství ve finále Longines EEF Series Poháru národů

 11.09.2022 22:37 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Již podruhé v řadě zvítězili ve finále Longines EEF Series Poháru národů Italové. Obhajobu neměli do poslední chvíle jistou, byť nakonec nemuselo dojít na rozeskakování. Irové měli o chybu víc a skončili druzí před třetími Rakušany.

reklama 12A

 
Ve finále Longines EEF Series bylo připraveno 12 překážek a 15 skoků na výškách do 150 centimetrů. Ani v jednom ze dvou kol nechyboval Lorenzo de Luca s desetiletým Scuderia 1918 Highlight W a výrazně tak přispěl k vítězství italského týmu, který zapisoval pouze čtyři trestné body v první části soutěže. 
 
Druhé skončilo Irsko, v němž zapisoval dvě nuly Kevin Gallagher s klisnou Ballypatrick Flamenco. V součtu zaznamenal tento celek osm trestných bodů. Také třetí Rakušané měli ve svých řadách jednu dvojici, jež dokázala při obou startech dovézt do cíle nulu. Tou byla Katharina Rhomberg a valach Cuma 5. Jejich společné skóre bylo 12 trestných bodů.
 

Psali jsme: Marianě Michlíčkové i Alešovi Opatrnému se v sobotu ve Varšavě dařilo

 
Jediný bod navíc rozhodl o čtvrtém místě pro Nizozemce. Na dalších pozicích skončili Portugalci, domácí Poláci, Němci, Španělé, Švédové, Belgičané a Maďaři. Vítězství Italů zajišťuje jejich postup do evropské divize 1 Longines FEI Jumping Nations Cup 2023. 
 
Foto: Lukasz Kowalski
 

 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE